הגרלת “דירה בהנחה” השביעית: באיזו עיר יהיו הכי הרבה הגרלות?

הגרלת דירה בהנחה - רשימת יישובים מלאה

תוכן עניינים

ביום שני, ה-27 במאי, תיפתח ההגרלה השביעית של תכנית “דירה בהנחה”, בה יוגרלו 4,633 דירות ב-19 יישובים ברחבי הארץ, כך הודיע אתמול משרד הבינוי והשיכון. בין היישובים בהם ניתן לזכות בדירה מוזלת: אלעד ורכסים (כ-1,000 יחידות), תל אביב (80 יחידות) וגם היישובים הערביים איכסאל ודיר אל-אסד, שנכללים בתכנית בפעם הראשונה. בנוסף, תינתן עדיפות של 20% למשרתי המילואים.

במאמר זה נציג את רשימת היישובים המלאה שבהם תיערך הגרלה אחת או יותר.

מה נדרש לדעת לפני שנרשמים?

בדומה להגרלות קודמות, זכאים יוכלו להירשם להגרלות בערים שונות, עד 3 ערים לכל היותר. סדר ההרשמה לא ישפיע על סיכויי הזכייה. הנפקת אישורי זכאות פתוחה כעת ותיסגר ביום שני, ה-17 ביוני. לאחר מכן, לא ניתן יהיה להנפיק אישורים חדשים עד לסיום ההרשמה להגרלה, ביום שני, ה-8 ביולי.

לראשונה, 5 יישובים חדשים מצטרפים למאגר ההגרלות: בת ים עם 232 יחידות דיור, היישובים הערביים אכסאל עם 72 יח”ד ודיר אל-אסד עם 67 יח”ד, המועצה המקומית צור הדסה עם 46 יח”ד וההתנחלות אפרת עם 13 יח”ד.

כמה הגרלות וכמה דירות בכל עיר?

אז איפה יהיו הכי הרבה הגרלות?

בראש הרשימה, עם מספר הדירות המוזלות המוגרלות, מככבת קרית גת – עם 927 יחידות דיור ב-6 הגרלות! גם בהגרלה הקודמת קרית גת עמדה בראש הרשימה עם יותר מ-2,000 ביותר מ-20 הגרלות!  שניה ברשימה ממוקמת אלעד – עם 735 יח”ד ב-3 הגרלות, בדומה להגרלה הקודמת (יותר מ-900 יח”ד). שלישית ברשימה ממוקמת דימונה – עם 570 יח”ד ב-2 הגרלות.

כמה הגרלות נוכל למצוא בירושלים, וכמה ברכסים?

אף הגרלת “דירה בהנחה” לא תהיה שלמה מבלי לכלול ערים גדולות. ביניהן נוכל למצוא את: ירושלים עם 80 יחידות דיור במסגרת הגרלה אחת, תל אביב-יפו עם 81 יח”ד בהגרלה אחת, ראשון לציון עם 164 יח”ד ב-3 הגרלות, באר שבע עם 78 יח”ד בהגרלה אחת ורחובות עם 250 יח”ד במסגרת 4 הגרלות שונות.

כמובן, גם ביישובים קטנים יותר יתקיימו הגרלות, ביניהן: קרית ביאליק הכוללת 206 יחידות דיור, מגדל העמק עם 373 יח”ד, טירת הכרמל עם 133 יח”ד, בית שאן עם 96 יח”ד, רכסים עם 337 יח”ד ובני עי”ש עם 173 יח”ד.

ומה לגבי ההמשך?

וזה לא עוצר כאן. ינקי קוינט, מנהל רמ”י, בישר על הגרלות משמחות נוספות: “ממשיכים בתוכניות ההנחה ומגוון ההטבות בפתרונות דיור בר השגה למשפחות ולצעירים בפריסה ארצית רחבה. נמשיך לספק פתרונות דיור והקצאת קרקעות בהתאם לצרכי האוכלוסייה ויעדי הממשלה. ההטבה למשרתי מילואים פעילים היא אמירה חשובה ומשמעותית של המדינה והממשלה כלפי המשרתים ובני משפחותיהם”.

לסיכום

תכנית “דירה בהנחה” פותחת צוהר חדש לרכישת דירה במחיר אטרקטיבי, ומציעה מגוון אפשרויות דיור בכל רחבי הארץ. בין אם אתם מחפשים דירה גדולה בעיר גדולה כמו תל אביב או ירושלים, או דירה קטנה יותר ומרגיעה ביישוב קטן כמו מגדל העמק או רכסים. לתכנית “דירה בהנחה” יש משהו להציע לכם ותוכל לעזור לכם להגשים את החלום על בית משלכם במחיר שפוי. להרשמה להגרלה לחצו כאן.

הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ השביעית שלנו עם אלפי חברות וחברים והתעדכנו בחדשות נדל”ן מעניינות ועסקאות בלעדיות לחברי הקבוצות שלנו מכל הארץ.

באנר וווטסאפ - מותאם אתר קליקת הנדל"ן

המשיכו לעקוב, תמיד מעניין כאן.

אהבתם? מוזמנים לשתף!

הבית של הרוכשים שקונים חכם וחסכוני בישראל

הצטרפו למגזין קליקת הנדל”ן
וקבלו עדכונים והטבות שוות
הרבה כסף!

אולי גם אלו
יכולים לעניין אותך...

הצטרפו למגזין הנדל"ן של הקליקה

0 +

חברות וחברי קהילה!

נהנים מתכנים איכותיים ששווים הרבה כסף!

דילוג לתוכן