אז מה אחרי הפריסייל? אל תקנו הנחות, תקנו עסקאות טובות – חלק 2

הנחות על דירות בפריסייל

תוכן עניינים

האם אתם מרגישים שהשוק רווי בהצעות פריסייל ואיבדתם עניין בפריסיילים? אתם לא לבד. בשוק שבו הריגוש נעלם והאדישות השתלטה, איך תוכלו עדיין לעשות עסקה חכמה? איך תימנעו מהתחייבויות מיותרות ותמקסמו את העסקה שלכם?

בכתבת ההמשך הזו נצלול לעומק הנושאים הכי קריטיים.

5. אל תחנקו את עצמכם בהתחייבויות גדולות מידי, תקנו מה שהכיס מאפשר:

זכרו שאתם נכנסים להתחייבות, נכון, אמנם אתם לא משלמים על המשכנתה מחר בבוקר, אך 3 שנים עוברות מהר, לכן ודאו, עם הקבוצה או בליווי הפרטני שאתם לוקחים, שאתם עומדים בכל תרחיש. בקליקה יש תהליך חיתום שמנהל תחום המימון והמשכנתאות אצלנו מוודא שלכל לקוח יש את היכולת לעמוד בעסקה, כך שיש וודאות של 99% שהלקוח יכול לעמוד בעסקה. אם הוא לא יוכל לעמוד בה, לא נדחוף אותו לעשות אותה. הוא ימתין לעסקה אחרת שכן תתאים לכיסו. אל תבנו על “למכור לפני טופס 4” ועל זה תבססו את חייכם. מרפי לימד אותנו “שמה שעלול להשתבש, בסוף משתבש”, לכן הניחו מראש שתצטרכו להחזיק את הדירה.
ברור שאפשר למכור לפני טופס 4 וברווח, לא טענתי שלא, אך זה מלא באתגרים. כל שרשרת אנשי המקצוע בקליקה יאמרו לרוכשים שבונים על מכירה לפני טופס 4 את אותם הדברים “זה אפשרי, אך קח בחשבון את ההשלכות…” קראו את הכתבה שלנו על נייר העמדה שהתפרסם לאחרונה, שבו הממונה על חוק המכר מתייחס לעניין המכירה לפני טופס 4, ומקשה על הרוכשים שמעוניינים למכור לפני קבלה שלו. שתפו גם לחברים.

במה כדאי להשקיע כסף?
במה כדאי להשקיע כסף?

6. אל תקנו הנחות – תקנו עסקאות טובות!

תפסיקו לשאול “כמה הנחה יש פה, אח שלי?” ומזה לגזור את האסטרטגיה שלכם. זו טעות נוראית. הרי במקום שאתם לא מאמינים בו בשיט, גם 30% פחות לא תקנו, לא ככה?  2% לפה 2% לשם זה לא מה שהופך עסקה ליותר טובה או פחות טובה, במצב בו אתם שוכרים מלווה משקיעים ליד 2 , הוא הרי מאתר לכם לעיתים עסקה במחיר שוק, וגובה תשלום על זה. תחשבו בראש הזה גם בעסקאות קבלן, הבוננזה האמיתית היא העסקה הטובה לא ההנחה שקניתם.

פעם שמעתם על יזם נדל”ן שפוצץ עסקה על 5% יותר במחיר, במידה שהוא מאמין בכל ליבו בקרקע מסוימת? פעם שמעתם על לקוח שרכש דירה לפני 5 שנים ממתווך נניח, שהלין על כך ששילם לו תיווך? הלקוח שכח מזמן מ-2% ששילם למתווך ומ-0.5% ששילם לעורך הדין ומ-7,000 ש”ח ששילם ליועץ המשכנתה. ההוצאות הללו נבלעו עמוק בתוך הרווחים שהדירה ייצרה במשך 5 שנים של עבודה 24/7, בלי שלקחה יום אחד של חופש. זה היופי בנדל”ן.

תקנו עסקאות טובות, לא הנחות. אתם יודעים מה? גם אם זה אומר ב”מחיר שוק”. עסקה טובה תמשיך להשביח את עצמה ותבלע בדרך את כל “ההוצאות המעצבנות” על אנשי המקצוע, עו”ד תיווך וכו’.

המשך בכתבה הבאה…

האם הנחות גדולות הן תמיד סימן לעסקה משתלמת? לא תמיד. בעולם הנדל”ן, הנחות מפליגות עלולות להסתיר סיכונים.

בכתבה הבאה, נחשוף כיצד לזהות מתי הנחה היא דגל אדום, ואיך להימנע ממלכודות נפוצות. נלמד מה באמת חשוב לבדוק לפני שמחליטים לקנות, ונבין איך תשתיות שיווק חזקות ואנשי מקצוע איכותיים יכולים לשנות את התמונה עבורכם. אל תפספסו את ההזדמנות לקבל כלים חיוניים שיכולים לחסוך לכם עוגמת נפש וכסף רב.

הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ השמינית שלנו עם אלפי חברות וחברים והתעדכנו בחדשות נדל”ן מעניינות ועסקאות בלעדיות לחברי הקבוצות שלנו מכל הארץ.

באנר וווטסאפ - מותאם אתר קליקת הנדל"ן

המשיכו לעקוב, תמיד מעניין כאן.

אהבתם? מוזמנים לשתף!

הבית של הרוכשים שקונים חכם וחסכוני בישראל

הצטרפו למגזין קליקת הנדל”ן
וקבלו עדכונים והטבות שוות
הרבה כסף!

אולי גם אלו
יכולים לעניין אותך...

הצטרפו למגזין הנדל"ן של הקליקה

0 +

חברות וחברי קהילה!

נהנים מתכנים איכותיים ששווים הרבה כסף!

דילוג לתוכן