ברוכים הבאים

למועדון הרוכשים

מעוניינים לרכוש דירה להשקעה או למגורים? אנו מציעים מגוון שירותים שיעזרו לכם למצוא את הדירה הבאה שלכם, הצטרפו למועדון הרוכשים ותיהנו מכוח של קבוצה של איכותית עם מאות אלפי חברים וחברות בקהילה

רכישה בודדת מקבלנים

רכישה מרוכזת מקבלנים
(בתנאים מצוינים)

ליווי לרכישת דירה להשקעה יד 2 בכל הארץ

ליווי לרכישת דירה למגורים בכל הארץ

נדל"ן בישראל

רכישה בודדת מקבלנים

לאחר ששיווקנו לקהילה פרויקטים בערים שונות, הבנו שלא נוכל לגעת במאות פרויקטים במקביל וקיבלנו מאות פניות של “תדברו עם הקבלן הזה, אני רוצה לקנות ואשמח שתעזרו לי שם”, לכן פיתחנו שירות עבור רוכשים שרוצים לקנות בפרויקט ספציפי בליווי שלנו, עם אנשי המקצוע שלנו, ועם ההגנות והכוח של הקבוצה. ז”א שהפרויקט לא רלוונטי עכשיו להרבה אנשים, אך הוא רלוונטי רק לכם, ומה שאתם צריכים זה רק צוות חזק ואמין שילווה אתכם בשביל לשמור עליכם בצורה הטובה ביותר עם סטנדרט קליקה. רוב הסיכויים שאנו נצליח להשיג לכם תנאים טובים יותר משתלכו ותנסו לבד, מפני שמדובר בקהילה של מאות אלפי אנשים. חשוב לציין שעדיף להתריע לנו מראש על עסקה שכזו, כי אחרי שכבר ניגשתם לקבלן והוא סגר אתכם תנאים מסחריים, לנו יהיה קשה להיכנס בשלב זה. בנוסף לכך, אם נדבר עם הקבלן והוא לא יסכים לעמוד בסטנדרט קליקה, היינו נזהרים יותר, כי מה שאנו דורשים לא מסובך מידי אך כן צריך אנשי מקצוע שינהלו את זה.

רכישה מרוכזת מקבלנים בפרויקטים נבחרים
בתנאים מצוינים

בשירות הזה קל יותר לבחור, בטח אם אתם משקיעות ומשקיעים שמחפשים פרויקטים אטרקטיביים שעברו את המסננת של קליקה.
מפני שמראש אנו מציגים רק פרויקטים שעברו את הסינון שלנו, הפרויקטים לא מוצגים באתר, הם מול נציגי השירות שלנו.
אנו מגייסים באופן שוטף דירות נבחרות ממגוון פרויקטים בארץ.
הדירות נמכרות בד”כ תוך עד 10 ימים מהפרסום, כי מדובר בזמן
מוגבל אשר הקבלנים נותנים לנו בתנאים מצוינים.

ליווי לרכישת דירה להשקעה יד 2 בכל הארץ

הסטנדרט של קליקה יעלה את הסיכויים שלכם להשקעה מדהימה בעשרות אחוזים ובכל הארץ. אנו מלווים אתכם מתהליך האפיון הפיננסי הראשוני והמעמיק ועד העסקה עצמה והרבה מעבר. אנו גם נדאג שאותו איש מקצוע מקומי שטיפל בכם ימשיך לטפל בדירה, להשכיר ולתחזק אותה, זה אחד מההסכמים שלנו עם אנשי המקצוע המקומיים. איך אנו משיגים אטרקטיביות? אנו עובדים מול מאות מתווכים מכל הארץ אשר מספקים לנו נכסים אטרקטיביים מידי יום, נכסים שעוברים את הבדיקות שלנו. המתווכים משלמים על שירות הבדיקות שלנו לכן הם לא סתם יפגיזו אותנו במודעות ספאם על דירות שלא קיימות בכלל בשוק בשביל “לדוג אותנו” לאחר שהמתווכים מסרו לנו את המידע המלא על העסקאות, אנו מאמתים במערכות המשוכללות שלנו אם אכן מדובר במשהו אטרקטיבי. אנו נבדוק כל נכס היטב ונציע לכם רק עסקאות שעברו את מבחן קליקה. מתוך מאות נכסים שנשלחים אלינו, אנו לא מאשרים את רוב העסקאות מאלף ואחת סיבות. אף סוכן מכירות או מתווך לא ילחצו אתכם לקנות דברים שהם לא רלוונטיים לכם, הכל נעשה באווירה מקצועית שמקדמת את האינטרסים שלכם ושלכם בלבד. אנו לא מלווים מוכרים כלל, רק רוכשים ב -100% ומתחייבים על כך ב 100% גם בהסכם העבודה בנינו, מה שנותן לנו הרבה כוח במיקוח מול המוכרים הפרטיים או המתווכים שמייצגים אותם. 

ליווי לרכישת דירה למגורים בכל הארץ

הסטנדרט של קליקה ילווה אתכם גם כאשר אתם רוכשים דירה למגורים ורוצים לעשות זאת בצורה בטוחה, איכותית, אמינה ולא מלחיצה.אף סוכן מכירות או מתווך לא ילחצו אתכם לקנות דברים שהם לא רלוונטיים לכם, הכל נעשה באווירה מקצועית שמקדמת את האינטרסים שלכם ושלכם בלבד. אנו לא מלווים מוכרים כלל, רק רוכשים ב -100% ומתחייבים על כך ב 100% גם בהסכם העבודה בנינו, מה שנותן לנו הרבה כוח במיקוח מול המוכרים הפרטיים או המתווכים שמלווים אותם.

רכישת דירה יד ראשונה

משכנתאות ומימון

כל העסקאות שלנו תפורות בצורה כזו שאתם לא צריכים לחפש אנשי מקצוע איכותיים ומומלצים, הכל בתוך הבית, לאחר בדיקות קפדניות שלנו עם עשרות לקוחות שונים ומעקב אחרי אנשי המקצוע השונים אותם נציע.
אנו מבינים כמה חשוב שמי שילווה אתכם בעסקה יהיו אנשי מקצוע מנוסים
שמבינים את עולם הרוכשים היטב, כך שכל מי שיקבל אתכם וילווה אתכם יהיו אנשי מקצוע שמתמחים במימון ומשכנתאות ולא טלפנים שאין להם מושג בנדל”ן. חשוב לומר – שתוכלו לקחת את אנשי המקצוע שלכם, אנו לא מחייבים, אך מאוד ממליצים על אנשי המקצוע שאנו מציעים בשביל שאם חלילה יהיו לכם בעיות, יהיה פה גוף חזק שאנשי המקצוע מכבדים מראש. אנשי המקצוע אצלנו יתנו לכם שירות מצוין ומקצועי כי יש להם אינטרס גדול לשמור על קשרים עסקיים טובים עם קליקת הנדל”ן כי אם חלילה נקבל תלונות על איש מקצוע מסוים אנו נפסיק את ההתקשרות איתו באופן מיידי. במידה וכבר מצאתם עסקה ואתם רוצים שרק נסייע לכם במשכנתאות, או בחיבור לאנשי מקצוע מנוסים ואיכותיים, שלחו לנו הודעה מסודרת דרך טופס צור קשר באתר ונעשה את החיבור. כל אנשי המקצוע שלנו מגיעים עם המלצות מוכחות ועסקאות שבדקנו ואמתנו בשביל שלא יהיה מצב שהממליץ הוא “אח של../דוד של..”. הכל אובייקטיבי.

המטרה שלנו היא לחסוך לרוכשים הרבה כסף ולשמור עליהם מעסקאות גרועות

הצטרפו למועדון הרוכשים!

השאירו פרטים ואנחנו נצרף אתכם למועדון וניצור אתכם קשר

הצטרפו למגזין הנדל"ן של הקליקה

0 +

חברות וחברי קהילה!

נהנים מתכנים איכותיים ששווים הרבה כסף!

דילוג לתוכן