חשוב לנו שתקנו משהו איכותי בתור רוכשים, ולכן בנינו את

סטנדרט קליקת הנדל"ן

סטנדרט בדיקות לפני רכישה שאנו מחייבים כל קבלן או מתווך ביד 2 לעבור.
עברו את הבחינה שלנו? אנו נציע למאות אלפי חברות וחברי הקהילות הסגורות שלנו עסקאות אטרקטיביות שעברו בחינות, לא עברו את הבחינות שלנו? לא נשווק. הראייה שלנו היא פשוטה – לא נמכור משהו שאנחנו לא נקנה בעצמנו, ונבצע בדיקות בדיוק כמו שהיינו מבצעים לנכסים שהיינו רוכשים בעצמנו. בלא מעט עסקאות אנו נכנסים בעצמנו ורוכשים. כי זה באמת אטרקטיבי.
כפועל יוצא מהפעילות הענפה שלנו והחשיפה למאות אלפי אנשים ומעל מיליון וחצי חשיפות בחודש לתכנים שלנו ברשתות החברתיות, חשיפה במאות חנויות סטימצקי וצומת ספרים עם הספרים שלנו, קבלנים או מתווכים פונים אלינו באופן תדיר ומציעים לנו עסקאות, ברור שלא נאשר כל עסקה,

לכן מצאנו פשוט את הנוסחה וקראנו לזה “סטנדרט קליקה”

אז מהו בעצם
סטנדרט הקליקה?

01
המבחן המשפטי
אנו בודקים את החוזים לעומק בעזרת עורכי הדין שלנו שמתמחים בנדל"ן ובעלי ניסיון עשיר בתחום. מצאנו דברים לא הוגנים? לא הגיוניים? שפוגעים בלקוחות? לא נאשר את העסקה. חוזי קבלן הם חוזים עם מאות דפים, ואם אין עורכי ועורכות דין תותחים, אנחנו יכולים להיכנס לעסקה ופשוט להיקלע למבוי סתום. אותו כנ"ל גם לגבי עסקאות יד 2, בחינה משפטית לפני הכל, עושה הרבה שקט.
01
02
מבחן השמאי
אנו רוצים לוודא שהעסקה שהקבלן מציע היא באמת עסקה טובה, לכן נפעיל שמאים מטעמנו שיבדקו כל פרויקט לפרטי פרטים ואת הדוחות נגיש לכל רוכש שירצה להתקדם. השמאים אצלנו מלווים את הרוכשים בכל שלבי הפרויקט, לפני היתר הבניה, אחרי היתר הבניה וממש עד האכלוס. אנחנו אתכם בכל רגע חשוב.
02
03
מבחן האנליסט
האנליסטים שלנו הם בעצם מכלול אנשי המקצוע שמובילים את הליווי של הרוכשים, הם שבוחנים יחד איתנו את הפרויקטים השונים עם זכוכית מגדלת וירידה לפרטים הכי קטנים שיכולים להיות, בשביל שלא יהיה משהו מהותי שנפספס. אם במבחן האנליסטים הפרויקט לא יעבור, לא נציע את העסקה למאות אלפי האנשים בקהילות שלנו. אם הפרויקט המוצע עבר את מבחן האנליסטים שלנו, אנו נעבור לשלב הבא בשיטה.
03
04
המבחן המסחרי
אנו רוצים לוודא שהעסקה באמת אטרקטיבית, לא רק ברמת המחיר אלא ברמת הפוטנציאל שלה. לא תמיד המחיר ירד באחוזים ניכרים בגלל כח הקניה הקבוצתי, אותנו מעניין שתקנו משהו טוב ששווה את הסכום שלו, משהו טוב שימשיך להשביח את עצמו בלי התעסקות יתרה. לכן אנו נוודא ונאמת כל עסקה שמוצעת לנו בהשוואה לעשרות אלפי עסקאות שכבר בוצעו ברשות המיסים, דרך המערכות שלנו, דרך אנשי שטח, ודרך זה נבין אם מוכרים לנו סתם לוקשים או אם מוכרים לנו באמת משהו אטרקטיבי. את הבדיקות אנו עושים בעזרת שרשרת אנשי המקצוע שלנו: שמאים ואנליסטים, עורכי דין, אנשי פיננסים, אדריכלים ומתווכים מקומיים.
אנו לא מסתמכים על גורם אחד לעולם, אנו עושים את ההצלבות עם אנשי שטח מגוונים ומערכות דאטה גדולות ומשוכללות שחלקן הן בפיתוח שלנו. כל הבדיקות הללו מורידות את הסיכון של הרוכשים שלנו למינימום, ומעלות את הסיכוי לבצע עסקה חד פעמית בתנאים ומחירים ללא תחרות.
04
05
שירות VIP ואיש קשר
אנו לא רוצים לזרוק אתכם אחרי שרכשתם, לכן אנו נלווה אתכם גם אחרי שרכשתם את הנכס אם חלילה הקבלן לא יתן שירות טוב פתאום. אנו פה להקשיב ולקדם עבורכם את הדברים.
05

זו ממש טעימה על רגל אחת, בנינו פה משהו משהו משהו. אם אתם רוצים שקט נפשי ברכישה ועסקה אטרקטיבית, קונים נדל"ן רק עם קליקת הנדל"ן.

הצטרפו למגזין הנדל"ן של הקליקה

0 +

חברות וחברי קהילה!

נהנים מתכנים איכותיים ששווים הרבה כסף!

דילוג לתוכן