נעים להכיר,

אנחנו קליקת הנדל"ן

מועדון צרכנות הנדל”ן האיכותי והגדול בישראל

מטרת העל שלנו

לחסוך לרוכשים הרבה כסף בתהליך
ולשמור עליהם מעסקאות גרועות

את החיסכון בכסף אנו עושים בעזרת כך שאנו רוכשים תמיד בקבוצות בעזרת קהילות שאנו מנהלים עם כ- 250 אלף איש ואישה, כך שכוח המיקוח שלנו גדול מאוד מול הקבלנים והמתווכים השונים, ואת ההגנה על הרוכשים מבחינת עסקאות גרועות אנו עושים כבר בשלב האפיון הראשוני. אם אנו רואים שהעסקה לא טובה לרוכש/ת מכל מיני סיבות, לא נציע את העסקה בכל מחיר ויותר מזה, אם אנו רואים שפרויקט מסוים של קבלן או נכס שמתווך מציע לנו ביד 2, לא עומד בסטנדרטים שלנו, אנו  לא נציע את הפרויקט או את הנכס לציבור הרחב מלכתחילה.

0 1דראפט

הכל התחיל אי שם ב - 2017 במקרה

לוגואים רשת ברקר נדל"ן וידע שווה כסף

הקליקה הוקמה לאחר מחשבה מרובה שנמשכה מספר שנים , ועבודה “מתחת לראדר”. “לאחר שערכנו עשרות הרצאות לאלפי אנשים, ומאות עסקאות נדל”ן בשנים האחרונות, קנינו נדל”ן בעצמנו בארץ ובחו”ל, חקרנו פרויקטים, וכל הזמן קיבלנו את השאלה “רגע, למה לא לעשות משהו עם נדל”ן ורכישה בקבוצות בשביל להשיג הטבות?” לאחר חשיבה מרובה החלטנו להפיץ את הבשורה המדהימה הזו לכלל רוכשי הנדל”ן בארץ אם למגורים ואם להשקעה וקראנו לזה “קליקת הנדל”ן” כי אנו מאמינים שהכל מתחיל ב”קליקה”, קודם להכיר את הסביבה הראויה והנכונה ומשם דברים מתקדמים מהר יותר, בסוף, נדל”ן או שוק ההון זה אנשים”. זה התחיל בכך ששי בדיחי פנה לבן סולומון עוד בשנת 2017 עבור ליווי עסקה בדרום (השקעה בבאר שבע)  ומשם זה התגלגל למה שזה היום. הניסיון והידע שצברו מייעוץ לאלפי אנשים בנדל”ן ובשוק ההון גרמו לדבר הזה לקרות.

250,000 חברי וחברות הקהילה נתנו לנו את
הכוח לעשות את זה בגדול.

מאות אלפי חברי קהילה נותנים לנו את כוח המיקוח מול השחקנים המובילים בשוק הנדל”ן שגם מעדיפים רוכשים איכותיים ולא להשקיע מיליונים בשיווק לכלל השוק שרובו לא רלוונטי עבורם.

את קליקת הנדל"ן הקימו

בר נעמני

מייסד שותף

שי בדיחי

מייסד שותף

בן סולומון

מייסד שותף

בן סולומון, איש נדל”ן עם כ-12 שנות ניסיון בתחום הנדל”ן, מייסד רשת ברוקר נדל”ן, בן חיבר מספר ספרים על נדל”ן, שחלקם נמכרים בסטימצקי ובצומת ספרים בהצלחה מרובה. לבן ניסיון גדול בליווי משקיעים, ושיווק פרויקטים בשווי כולל של מאות מיליוני שקלים עבור קבלנים ויזמי נדל”ן,
בימים אלה בן וצוותו משווקים פרויקט נדל”ני בוטיקי ייחודי בשווי של כ – 150 מיליון שקלים.
בר נעמני ושי בדיחי, אושיות פיננסיות מוכרות ואהודות מייסדי קהילת הפיננסים הגדולה והמצליחה בישראל “ידע שווה כסף”, גם להם יש ספר מאוד מצליח שמכר כבר מעל 10,000 עותקים תוך זמן קצר יחסית.
בר נעמני ושי בדיחי נחשבים כאוטריטות בתחום שוק ההון עם ניסיון מצטבר של עשרות שנים. בר ושי מרצים באופן קבוע באקדמיה ומול תאגידים
שונים. הפודקאסט שלהם הוא הפודקאסט הפיננסי המוביל בישראל
באפל פודקאסט.
בן סולומון מגיע עם רקע עשיר בשיווק, בנדל”ן ומאות עסקאות שליווה לאורך השנים, בר נעמני ושי בדיחי מגיעים עם ניסיון אדיר בשוק ההון ומאות לקוחות שליוו, בר ושי מגיעים עם ידע גדול מאוד בעולם הפיננסים וניהול קהילות בעלות ערך רב וביחד, הסינרגיה הזו יצרה את קליקת הנדל”ן.

 

“החשיבה ההוליסטית – נדל”ן, פיננסים ושוק הון היא לדעתנו הפורמולה הנכונה להצלחה בשוק הנדל”ן, ולא משנה אם אנו רוכשים להשקעה או למגורים, ממתווך או מקבלן”.
ביחד, עם קהילות שהם מנהלים של למעלה מ – 250 אלף איש ואתרי אינטרנט מובילים של כל אחד בתחומו עם מאות אלפי גולשים מידי שנה,
פודקאסטים, וספרים מצליחים שנמכרים ברשתות הספרים המובילות, הם החליטו לאחד כוחות ולהקים את קליקת הנדל”ן, מועדון צרכנות הנדל”ן הגדול והאיכותי בישראל >>

בשביל שכולם יוכלו ליהנות מקנייה חכמה, בטוחה ורווחית יותר.
קונים נדל”ן רק עם קליקת הנדל”ן.

 

תוכלו להמשיך להתרשם מהפעילות של כל אחד בתחומו
באתרים ובעסקים הבאים שבבעלותם. כל אתר בפני עצמו
מכניס עשרות אלפי גולשים מידי חודש, כל אחד בפני עצמו משווק ספרים
וקורסים דיגיטליים שמשנים לאנשים את החיים, מה שמייצר
 יתרונות חזקים נוספים ברמת המיקוח מול קבלנים, מתווכים
וכוחות השוק הנוספים אשר מניעים את ענף הנדל”ן:

סטנדרט קליקת הנדל”ן

לא נמכור משהו שאנחנו לא נקנה בעצמנו, ונבצע בדיקות קפדניות בדיוק כמו שהיינו מבצעים לנכסים שהיינו רוכשים בעצמנו. ללא מעט עסקאות אנו נכנסים בעצמנו ורוכשים. כי זה באמת אטרקטיבי.

כפועל יוצא מהפעילות הענפה שלנו והחשיפה למאות אלפי אנשים ומעל למיליון וחצי חשיפות בחודש לתכנים שאנו מעלים לרשתות, קבלנים או מתווכים פונים אלינו באופן תדיר ומציעים לנו עסקאות מצוינות ושוברות שוק, בתנאים ושירות שבלתי אפשרי להשיג לבד, ביחד זה כוח:

צפו ב”סטנדרט קליקה” וראו איך אנחנו בוחנים עסקאות עבורכם ועבורכן:

הערכים שלנו

מקצועיות

אנו מאמינים שבסיס הקשר שלנו הוא מקצועיות, ולכן אנו מקפידים ללמוד ללא הרף ולהעסיק אנשי מטה וצוותי שטח איכותיים ומקצועיים, כאלה שגם אנחנו היינו קונים מהם.

כדי להצליח לדאוג לכם בעולם הנדל”ן
אנו צועדים עם סט ערכים שמנחה אותנו לאורך הדרך

אנו נשמח לשרת אתכם באחת ההחלטות החשובות ביותר בחיים, או כמו שאנחנו מאמינים

במדינה שלנו
לא קונים נדל"ן בלי קליקה.

הצטרפו למגזין הנדל"ן של הקליקה

0 +

חברות וחברי קהילה!

נהנים מתכנים איכותיים ששווים הרבה כסף!

דילוג לתוכן